-61% -61% Kviešu–griķu galetes 100 g Ieteicams līdz: 24.02.2026 Pašreizējā cena: 0,69 € Sena cena: 1,78 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 1.78 € Tu ietaupi Cena par kilogramu 6,90 €/kg Svars 100 g Produkta apraksts Kviešu–griķu galetes 100 g Saistītie Produkti Kafijas pupiņas, SUMENA, 1kg 11,40 €/kg Ieteicams līdz: 08.08.2027Lielapjoma iepakojums: 7 11,40 € 12,99 € -12% Kartupelu čipsi paprikas garšā Oven Chips, ESTRELLA, 125 g 10,32 €/kg Lielapjoma iepakojums: 10 ieteicams līdz: 20.10.2025 1,29 € 2,99 € -57% Rukola čipsi jalapeño-skābpiena garšā, LINKOSUO, 120g 13,25 €/kg Ieteicams līdz: 22.02.2026Lielapjoma iepakojums: 8 1,59 € 2,90 € -45% Cepumi Dipped Pretzels Cookies n Cream, HERSHEY’S, 120 g 29,08 €/kg ieteicams līdz: 31.05.2025 Daudzpaka: 36 3,49 € 6,99 € -50%
Kafijas pupiņas, SUMENA, 1kg 11,40 €/kg Ieteicams līdz: 08.08.2027Lielapjoma iepakojums: 7 11,40 € 12,99 € -12%
Kartupelu čipsi paprikas garšā Oven Chips, ESTRELLA, 125 g 10,32 €/kg Lielapjoma iepakojums: 10 ieteicams līdz: 20.10.2025 1,29 € 2,99 € -57%
Rukola čipsi jalapeño-skābpiena garšā, LINKOSUO, 120g 13,25 €/kg Ieteicams līdz: 22.02.2026Lielapjoma iepakojums: 8 1,59 € 2,90 € -45%
Cepumi Dipped Pretzels Cookies n Cream, HERSHEY’S, 120 g 29,08 €/kg ieteicams līdz: 31.05.2025 Daudzpaka: 36 3,49 € 6,99 € -50%