-40% -40% Coolwave pastilas, HALLS, 34 g Ieteicams līdz: 14.07.2027Lielapjoma iepakojums: 20 Pašreizējā cena: 0,64 € Sena cena: 1,07 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 1.07 € Tu ietaupi Cena par kilogramu 18,82 €/kg Svars 34 g Produkta apraksts Coolwave pastilas, HALLS, 34 g Saistītie Produkti Pienšokolādes konfekte ar Daim Marabou 67g 22,24 €/kg Ieteicams līdz: 22.02.2026Lielapjoma iepakojums: 28 1,49 € 1,99 € -25% Piena šokolādes konfektes, Marabou, 74g 20,14 €/kg Ieteicams līdz: 21.02.2026Lielapjoma iepakojums: 28 1,49 € 1,99 € -25% Karameles Sour Patch Kids Blue Raspberry 102G 13,63 €/kg Ieteicams līdz: 23.01.2026Lielapjoma iepakojums: 12 1,39 € 2,69 € -48% Dave & Jon’s aromatizētās dateles “Strawberry Milkshake” 125g 15,84 €/kg Ieteicams līdz: 18.03.2026Lielapjoma iepakojums: 16 1,98 € 2,69 € -26%
Pienšokolādes konfekte ar Daim Marabou 67g 22,24 €/kg Ieteicams līdz: 22.02.2026Lielapjoma iepakojums: 28 1,49 € 1,99 € -25%
Piena šokolādes konfektes, Marabou, 74g 20,14 €/kg Ieteicams līdz: 21.02.2026Lielapjoma iepakojums: 28 1,49 € 1,99 € -25%
Karameles Sour Patch Kids Blue Raspberry 102G 13,63 €/kg Ieteicams līdz: 23.01.2026Lielapjoma iepakojums: 12 1,39 € 2,69 € -48%
Dave & Jon’s aromatizētās dateles “Strawberry Milkshake” 125g 15,84 €/kg Ieteicams līdz: 18.03.2026Lielapjoma iepakojums: 16 1,98 € 2,69 € -26%