-40% -40% ISO čipsi, ar sāls un etiķa garšu, 90g, Balsnack Ieteicams līdz: 19.06.2026Lielapjoma iepakojums: 16 Pašreizējā cena: 0,99 € Sena cena: 1,65 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 1.65 € Tu ietaupi Cena par kilogramu 11,00 €/kg Svars 90 g Saistītie Produkti Maizes sausiņi ar Čili un bekona garšu, Balsnack 80 g 6,75 €/kg Ieteicams līdz: 04.06.2026Lielapjoma iepakojums: 50 0,54 € 1,15 € -53% Kartupelu čipsi paprikas garšā Oven Chips, ESTRELLA, 125 g 10,32 €/kg Lielapjoma iepakojums: 10 ieteicams līdz: 20.10.2025 1,29 € 2,99 € -57% Lay’s asskābā ķiršu garšas garšvielotu krevetu kokteiļa garšas kartupeļu čipsi 120g 12,42 €/kg Ieteicams līdz: 02.01.2026Lielapjoma iepakojums: 24 1,49 € 2,64 € -44% LORENZ CRUNCHIPS WOW kartulikrõpsud paprika ja hapukoorega 110g 10,82 €/kg Ieteicams līdz: 20.02.2026Lielapjoma iepakojums: 10 1,19 € 2,49 € -52%
Maizes sausiņi ar Čili un bekona garšu, Balsnack 80 g 6,75 €/kg Ieteicams līdz: 04.06.2026Lielapjoma iepakojums: 50 0,54 € 1,15 € -53%
Kartupelu čipsi paprikas garšā Oven Chips, ESTRELLA, 125 g 10,32 €/kg Lielapjoma iepakojums: 10 ieteicams līdz: 20.10.2025 1,29 € 2,99 € -57%
Lay’s asskābā ķiršu garšas garšvielotu krevetu kokteiļa garšas kartupeļu čipsi 120g 12,42 €/kg Ieteicams līdz: 02.01.2026Lielapjoma iepakojums: 24 1,49 € 2,64 € -44%
LORENZ CRUNCHIPS WOW kartulikrõpsud paprika ja hapukoorega 110g 10,82 €/kg Ieteicams līdz: 20.02.2026Lielapjoma iepakojums: 10 1,19 € 2,49 € -52%