-20% -20% Marcipāna batoniņš Schluckwerder Rummitrühvli 75g Ieteicams līdz: 26.06.2026Lielapjoma iepakojums: 9 Pašreizējā cena: 0,95 € Sena cena: 1,19 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 1.19 € Tu ietaupi Cena par kilogramu 12,67 €/kg Svars 75 g Produkta apraksts Marcipāna batoniņš Schluckwerder Rummitrühvli 75g Saistītie Produkti Medus rīsu gabaliņi piena šokolādē, KALEV, 140 g 11,07 €/kg Ieteicams līdz: 09.01.2025Lielapjoma iepakojums: 12 1,55 € 3,95 € -61% Hapjie konfektes Sweet’n Fun Busters Splash Apelsīns/Zemeņu, Citronu/Cola 45g 22,00 €/kg Ieteicams līdz: 02.02.2028Lielapjoma iepakojums: 16 0,99 € 1,86 € -47% Siera šokolāde, Nopri, 100 g 26,90 €/kg ieteicams līdz: 06.05.2025 2,69 € 3,90 € -31% Šokolādes pralīnes Ziemassvētku ragaviņas MERRY CHRISTMAS VERGANI 200g 22,45 €/kg ieteicams līdz: 30.11.2025 Daudzpakējums: 8 4,49 € 12,20 € -63%
Medus rīsu gabaliņi piena šokolādē, KALEV, 140 g 11,07 €/kg Ieteicams līdz: 09.01.2025Lielapjoma iepakojums: 12 1,55 € 3,95 € -61%
Hapjie konfektes Sweet’n Fun Busters Splash Apelsīns/Zemeņu, Citronu/Cola 45g 22,00 €/kg Ieteicams līdz: 02.02.2028Lielapjoma iepakojums: 16 0,99 € 1,86 € -47%
Šokolādes pralīnes Ziemassvētku ragaviņas MERRY CHRISTMAS VERGANI 200g 22,45 €/kg ieteicams līdz: 30.11.2025 Daudzpakējums: 8 4,49 € 12,20 € -63%