-77% -77% Melnā tēja Mozums Herbal 20*1.5g Ieteicams līdz: 16.10.2025Lielapjoma iepakojums: 10 Pašreizējā cena: 0,29 € Sena cena: 1,24 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 1.24 € Tu ietaupi Cena par kilogramu 9,67 €/kg Svars 30 g Produkta apraksts Melnā tēja Mozums Herbal 20*1.5g Saistītie Produkti FUZETEA Ledus tēja Mellenes & Lavanda 500 ml 1,78 €/kg ieteicams līdz: 16.12.2025 Iepakojums vairumā: 12 0,89 € 1,37 € -35% NOCCO Sunny Soda funkcionāls dzēriens 330 ml 5,42 €/kg ieteicams līdz: 28.05.2026 Daudzpakas: 24 1,79 € 2,09 € -14% Minerālūdens ar dabīgo gāzi, PELISTERKA, 1,5 l 0,65 €/kg Ieteicams līdz: 07.10.2027Lielapjoma iepakojums: 6 + pant 0,97 € 1,09 € -11% Tēja ar ingvera un citronu garšu, LOYD, 50 g 39,80 €/kg ieteicams līdz: 30.11.2025 Iepakojums vairumā: 12 1,99 € 4,49 € -56%
FUZETEA Ledus tēja Mellenes & Lavanda 500 ml 1,78 €/kg ieteicams līdz: 16.12.2025 Iepakojums vairumā: 12 0,89 € 1,37 € -35%
NOCCO Sunny Soda funkcionāls dzēriens 330 ml 5,42 €/kg ieteicams līdz: 28.05.2026 Daudzpakas: 24 1,79 € 2,09 € -14%
Minerālūdens ar dabīgo gāzi, PELISTERKA, 1,5 l 0,65 €/kg Ieteicams līdz: 07.10.2027Lielapjoma iepakojums: 6 + pant 0,97 € 1,09 € -11%
Tēja ar ingvera un citronu garšu, LOYD, 50 g 39,80 €/kg ieteicams līdz: 30.11.2025 Iepakojums vairumā: 12 1,99 € 4,49 € -56%