-45% -45% Tumšā šokolāde BRUNBERG Laktozes un glutēna bez 60% kakao 50g Ieteicams līdz: 01.10.2025Lielapjoma iepakojums: 15 Pašreizējā cena: 1,49 € Sena cena: 2,69 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 2.69 € Tu ietaupi Cena par kilogramu 29,80 €/kg Svars 50 g Produkta apraksts Tumšā šokolāde BRUNBERG Laktozes un glutēna bez 60% kakao 50g Saistītie Produkti Vafeļu konfekte Mesikäpp, KALEV, 150 g 11,00 €/kg Ieteicams līdz: 01.02.2026Lielapjoma iepakojums: 15 1,65 € 4,26 € -61% Dave & Jon’s aromatizētās dateles “Strawberry Milkshake” 125g 15,84 €/kg Ieteicams līdz: 18.03.2026Lielapjoma iepakojums: 16 1,98 € 2,69 € -26% Mõngel vaniļas garšas kukurūzas nūjiņas 100g 8,90 €/kg Ieteicams līdz: 16.04.2026Lielapjoma iepakojums: 20 0,89 € 1,41 € -37% Pienšokolādes konfekte ar Daim Marabou 67g 22,24 €/kg Ieteicams līdz: 22.02.2026Lielapjoma iepakojums: 28 1,49 € 1,99 € -25%
Vafeļu konfekte Mesikäpp, KALEV, 150 g 11,00 €/kg Ieteicams līdz: 01.02.2026Lielapjoma iepakojums: 15 1,65 € 4,26 € -61%
Dave & Jon’s aromatizētās dateles “Strawberry Milkshake” 125g 15,84 €/kg Ieteicams līdz: 18.03.2026Lielapjoma iepakojums: 16 1,98 € 2,69 € -26%
Mõngel vaniļas garšas kukurūzas nūjiņas 100g 8,90 €/kg Ieteicams līdz: 16.04.2026Lielapjoma iepakojums: 20 0,89 € 1,41 € -37%
Pienšokolādes konfekte ar Daim Marabou 67g 22,24 €/kg Ieteicams līdz: 22.02.2026Lielapjoma iepakojums: 28 1,49 € 1,99 € -25%