-74% -74% Rokas dezinfekcijas želeja, 120 ml ieteicams līdz: 01.03.2025 Pašreizējā cena: 0,39 € Sena cena: 1,50 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 1.5 € Tu ietaupi Cena par kilogramu 3,25 €/kg Svars 120 g Produkta apraksts Roku dezinficējošs gels ar 75% alkohola saturu un citrusaugļu smaržu. Saistītie Produkti VEET vaksācijas plāksteris Aukstā vaksācija 40 jutīgai ādai 79,92 €/kg ieteicams līdz: 28.02.2026 9,99 € 15,99 € -38% Attīrošais želejs Organisks ACAI, BioVegane, 150ml 29,93 €/kg ieteicams līdz: 15.08.2025 4,49 € 9,99 € -55% CatFest pīles gaļas nūjiņas kaķiem, 45 g 26,44 €/kg Ieteicams līdz: 10.10.2026Lielapjoma iepakojums: 80 1,19 € 2,29 € -48% Kafijas pupiņas, SUMENA, 1kg 11,40 €/kg Ieteicams līdz: 08.08.2027Lielapjoma iepakojums: 7 11,40 € 12,99 € -12%
VEET vaksācijas plāksteris Aukstā vaksācija 40 jutīgai ādai 79,92 €/kg ieteicams līdz: 28.02.2026 9,99 € 15,99 € -38%
Attīrošais želejs Organisks ACAI, BioVegane, 150ml 29,93 €/kg ieteicams līdz: 15.08.2025 4,49 € 9,99 € -55%
CatFest pīles gaļas nūjiņas kaķiem, 45 g 26,44 €/kg Ieteicams līdz: 10.10.2026Lielapjoma iepakojums: 80 1,19 € 2,29 € -48%
Kafijas pupiņas, SUMENA, 1kg 11,40 €/kg Ieteicams līdz: 08.08.2027Lielapjoma iepakojums: 7 11,40 € 12,99 € -12%