-57% -57% Melnās saulespuķu sēklas grauzdētas, YES, 150 g Ieteicams līdz: 26.01.2026Lielapjoma iepakojums: 24 Pašreizējā cena: 0,79 € Sena cena: 1,85 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 1.85 € Tu ietaupi Cena par kilogramu 5,27 €/kg Svars 150 g Produkta apraksts Grauzdētas saulespuķu sēklas, augu eļļa (saulespuķu eļļa). Saistītie Produkti Kūka "Dykanske" 145 gr 3,38 €/kg Ieteicams līdz: 07.07.2025 0,49 € 0,95 € -48% Holle Bio Baby turpināšanas piena 2 600g 22,15 €/kg ieteicams līdz: 08.07.2026 Daudzpak. 4 13,29 € 16,49 € -19% Rīsu vafeles ar jogurtu, KUPIEC, 60g 29,83 €/kg Ieteicams līdz: 30.04.2026Lielapjoma iepakojums: 24 1,79 € 2,43 € -26% Kraukšķīgās Pizzetta čipsi “Marinara” 70g 22,71 €/kg ieteicams līdz: 15.01.2026 Iepakojums vairumā: 12 1,59 € 2,19 € -27%
Holle Bio Baby turpināšanas piena 2 600g 22,15 €/kg ieteicams līdz: 08.07.2026 Daudzpak. 4 13,29 € 16,49 € -19%
Rīsu vafeles ar jogurtu, KUPIEC, 60g 29,83 €/kg Ieteicams līdz: 30.04.2026Lielapjoma iepakojums: 24 1,79 € 2,43 € -26%
Kraukšķīgās Pizzetta čipsi “Marinara” 70g 22,71 €/kg ieteicams līdz: 15.01.2026 Iepakojums vairumā: 12 1,59 € 2,19 € -27%