-49% -49% Suhkruvatt DINOZAURUS 40g Parim enne: 23.01.2026Hulgipakend: 12 Current price: 0,45 € Old price: 0,88 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Add to basket Product offer details Tavahind 0.88 € Sina säästad Kilohind 11,25 €/kg Kaal 40 g Toote kirjeldus Suhkruvatt DINOZAURUS 40g Saistītie Produkti Mesikäpp riisiampsud piimašokolaadis, KALEV, 140 g 11,07 €/kg Parim enne: 09.01.2025Hulgipakend: 12 1,55 € 3,95 € -61% Küpsised Oreo Original 176g 11,31 €/kg Parim enne: 30.09.2026 1,99 € 2,85 € -30% HARIBO Wummis Kummikommiussid 100G 9,90 €/kg Parim enne: 28.02.2026Hulgipakend: 32 0,99 € 1,35 € -27% TRUE DATES Datlid Sour Watermelon 100 g 19,90 €/kg Parim enne: 28.01.2027Hulgipakend: 12 1,99 € 2,73 € -27%
Mesikäpp riisiampsud piimašokolaadis, KALEV, 140 g 11,07 €/kg Parim enne: 09.01.2025Hulgipakend: 12 1,55 € 3,95 € -61%
HARIBO Wummis Kummikommiussid 100G 9,90 €/kg Parim enne: 28.02.2026Hulgipakend: 32 0,99 € 1,35 € -27%
TRUE DATES Datlid Sour Watermelon 100 g 19,90 €/kg Parim enne: 28.01.2027Hulgipakend: 12 1,99 € 2,73 € -27%