-57% -57% Šokolaadi jõuluvanad, ONLY, 100 g Parim enne: 01.06.2026Hulgipakend: 24 Current price: 1,29 € Old price: 2,99 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Add to basket Product offer details Tavahind 2.99 € Sina säästad Kilohind 12,90 €/kg Kaal 100 g Toote kirjeldus Piimašokolaadist kujukesed kotis. Kogukaal 100g. Saistītie Produkti Dave & Jon’s maitsestatud datlid “Sour Watermelon” 125g 15,84 €/kg Parim enne: 02.04.2026Hulgipakend: 16 1,98 € 2,69 € -26% Hapud Kommid Sweet’n Fun Busters Splash Apelsin/Maasikas, Sidrun/Cola 45g 22,00 €/kg Parim enne: 02.02.2028Hulgipakend: 16 0,99 € 1,86 € -47% Küpsised Oreo Original 176g 11,31 €/kg Parim enne: 30.09.2026 1,99 € 2,85 € -30% Piimašokolaadikommid Daimiga Marabou 67g 22,24 €/kg Parim enne: 22.02.2026Hulgipakend: 28 1,49 € 1,99 € -25%
Dave & Jon’s maitsestatud datlid “Sour Watermelon” 125g 15,84 €/kg Parim enne: 02.04.2026Hulgipakend: 16 1,98 € 2,69 € -26%
Hapud Kommid Sweet’n Fun Busters Splash Apelsin/Maasikas, Sidrun/Cola 45g 22,00 €/kg Parim enne: 02.02.2028Hulgipakend: 16 0,99 € 1,86 € -47%
Piimašokolaadikommid Daimiga Marabou 67g 22,24 €/kg Parim enne: 22.02.2026Hulgipakend: 28 1,49 € 1,99 € -25%