-34% -34% Pulgakomm LOLLIBONI HAPPY FACES 30 G Parim enne: 07.05.2026Hulgipakend: 60 Current price: 0,99 € Old price: 1,49 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Add to basket Product offer details Tavahind 1.49 € Sina säästad Kilohind 33,00 €/kg Kaal 30 g Toote kirjeldus Pulgakomm LOLLIBONI HAPPY FACES 30 G Saistītie Produkti Piimašokolaadikommid, Marabou, 74g 20,14 €/kg Parim enne: 21.02.2026Hulgipakend: 28 1,49 € 1,99 € -25% Šokolaadipralineed Jõulusaan MERRY CHRISTMAS VERGANI 200g 22,45 €/kg Parim enne: 30.11.2025 Hulgipakend: 8 4,49 € 12,20 € -63% Kalev Limoncello likööriga martsipanikommid 150g 17,27 €/kg Parim enne: 07.01.2026Hulgipakend: 16 2,59 € 4,49 € -42% Nukk Kommidega Lolliboni Parim enne: 09.05.2026Hulgipakend: 36 1,99 € 2,99 € -33%
Piimašokolaadikommid, Marabou, 74g 20,14 €/kg Parim enne: 21.02.2026Hulgipakend: 28 1,49 € 1,99 € -25%
Šokolaadipralineed Jõulusaan MERRY CHRISTMAS VERGANI 200g 22,45 €/kg Parim enne: 30.11.2025 Hulgipakend: 8 4,49 € 12,20 € -63%
Kalev Limoncello likööriga martsipanikommid 150g 17,27 €/kg Parim enne: 07.01.2026Hulgipakend: 16 2,59 € 4,49 € -42%