-48% -48% Nõudepesumasina Loputusvahend FINISH, 800ml Hulgipakend: 12 Current price: 4,29 € Old price: 8,29 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Add to basket Product offer details Tavahind 8.29 € Sina säästad Kilohind 5,36 €/kg Kaal 800 g Toote kirjeldus Nõudepesumasina Loputusvahend FINISH, 800ml Saistītie Produkti Lõhnaküünal Unwind, AIR WICK Aroma, 220 g 24,95 €/kg Parim enne: 26.05.2025 Hulgipakend: 4 5,49 € 9,99 € -45% Trühvli-/küpsetusvormid, SMILE, 300 tk 1,59 € 2,65 € -40% Vaibapuhastusvahend Regular, VANISH, 500 ml 4,98 €/kg Hulgipakend: 12 Parim enne: 30.06.2026 2,49 € 6,99 € -64% Smile papptopsid 240ml, beez, 10tk 0,99 € 1,45 € -32%
Lõhnaküünal Unwind, AIR WICK Aroma, 220 g 24,95 €/kg Parim enne: 26.05.2025 Hulgipakend: 4 5,49 € 9,99 € -45%
Vaibapuhastusvahend Regular, VANISH, 500 ml 4,98 €/kg Hulgipakend: 12 Parim enne: 30.06.2026 2,49 € 6,99 € -64%