-48% -48% Mcvities BISKREM Vaarika 80g Parim enne: 17.09.2026Hulgipakend: 24 Current price: 0,99 € Old price: 1,89 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Add to basket Product offer details Tavahind 1.89 € Sina säästad Kilohind 12,38 €/kg Kaal 80 g Toote kirjeldus Mcvities BISKREM Vaarika 80g Saistītie Produkti Juustušokolaad, Nopri, 100 g 26,90 €/kg Parim enne: 06.05.2025 2,69 € 3,90 € -31% Glükoositropsid Sana Melonimaitselised C-vitamiiniga 39 g 7,44 €/kg Parim enne: 21.02.2026 Hulgipakend: 162 0,29 € 0,78 € -63% Mõngel vanillimaitselised maisikepikesed Balsnack 100g 8,90 €/kg Parim enne: 16.04.2026Hulgipakend: 20 0,89 € 1,41 € -37% Piimašokolaadikommid Daimiga Marabou 67g 22,24 €/kg Parim enne: 22.02.2026Hulgipakend: 28 1,49 € 1,99 € -25%
Glükoositropsid Sana Melonimaitselised C-vitamiiniga 39 g 7,44 €/kg Parim enne: 21.02.2026 Hulgipakend: 162 0,29 € 0,78 € -63%
Mõngel vanillimaitselised maisikepikesed Balsnack 100g 8,90 €/kg Parim enne: 16.04.2026Hulgipakend: 20 0,89 € 1,41 € -37%
Piimašokolaadikommid Daimiga Marabou 67g 22,24 €/kg Parim enne: 22.02.2026Hulgipakend: 28 1,49 € 1,99 € -25%