-29% -29% Martsipanikommid Mozartkugeln 264g Parim enne: 06.04.2026Hulgipakend: 18 Current price: 4,89 € Old price: 6,89 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Add to basket Product offer details Tavahind 6.89 € Sina säästad Kilohind 18,52 €/kg Kaal 264 g Toote kirjeldus Martsipanikommid Mozartkugeln 264g Saistītie Produkti Kalev Limoncello martsipanikommid 175g 11,71 €/kg Parim enne: 06.01.2026Hulgipakend: 21 2,05 € 4,45 € -54% TRUE DATES Datlid Sour Watermelon 100 g 19,90 €/kg Parim enne: 28.01.2027Hulgipakend: 12 1,99 € 2,73 € -27% Glükoositropsid Sana Melonimaitselised C-vitamiiniga 39 g 7,44 €/kg Parim enne: 21.02.2026 Hulgipakend: 162 0,29 € 0,78 € -63% Šokolaadisuflee ULKER O’lala Vaarikaga 70g 22,71 €/kg Parim enne: 28.06.2028Hulgipakend: 12 Parim enne: 28.06.2028 Hulgipakend: 12 1,59 € 2,79 € -43%
Kalev Limoncello martsipanikommid 175g 11,71 €/kg Parim enne: 06.01.2026Hulgipakend: 21 2,05 € 4,45 € -54%
TRUE DATES Datlid Sour Watermelon 100 g 19,90 €/kg Parim enne: 28.01.2027Hulgipakend: 12 1,99 € 2,73 € -27%
Glükoositropsid Sana Melonimaitselised C-vitamiiniga 39 g 7,44 €/kg Parim enne: 21.02.2026 Hulgipakend: 162 0,29 € 0,78 € -63%
Šokolaadisuflee ULKER O’lala Vaarikaga 70g 22,71 €/kg Parim enne: 28.06.2028Hulgipakend: 12 Parim enne: 28.06.2028 Hulgipakend: 12 1,59 € 2,79 € -43%