-33% -33% Kreemjas mesi, 500g Parim enne: 2027 Hulgipakend: 8 Current price: 5,99 € Old price: 8,99 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Add to basket Product offer details Tavahind 8.99 € Sina säästad Kilohind 11,98 €/kg Kaal 500 g Toote kirjeldus Kreemjas mesi erineb pehme ja siidise konsistentsi poolest, mis saadakse spetsiaalse segamise tehnoloogiaga, mille käigus muutuvad mee kristallid peenemaks. Saistītie Produkti Ploomimoos MÜHLHÄUSER Kakaoga 450g 4,87 €/kg Parim enne: 31.03.2026Hulgipakend: 8 2,19 € 3,80 € -42% Metsamesi 500g 11,98 €/kg Parim enne: 02.02.2027Hulgipakend: 8 5,99 € 8,99 € -33% Ploomimoos MÜHLHÄUSER 450g 4,87 €/kg Parim enne: 03.02.2026Hulgipakend: 8 2,19 € 3,80 € -42% Organic Foods Mustad kikerherned vees 400g 2,47 €/kg Parim enne: 30.11.2025 Hulgipakend: 12 0,99 € 1,89 € -48%
Organic Foods Mustad kikerherned vees 400g 2,47 €/kg Parim enne: 30.11.2025 Hulgipakend: 12 0,99 € 1,89 € -48%