-37% -37% Ekstra-väärisoliiviõli Kalamata, GOURMANTE, 250 ml Parim enne: 04.03.2026Hulgipakend: 12 Current price: 3,99 € Old price: 6,38 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Add to basket Product offer details Tavahind 6.38 € Sina säästad Kilohind 15,96 €/kg Kaal 250 g Toote kirjeldus Ekstra-väärisoliiviõli Kalamata, GOURMANTE, 250 ml Saistītie Produkti Pure Balsamiko kaste, 270 g 3,67 €/kg Parim enne: 06.02.2026 Hulgipakend: 12 0,99 € 1,89 € -48% Tšillikaste mangoga, THAI CHOICE, 200ml 6,75 €/kg Parim enne: 04.12.2025 Hulgipakend: 12 1,35 € 2,39 € -44% Salatikaste jogurtiga, DELIKATO, 500 ml 1,98 €/kg Parim enne: 07.01.2026 Hulgipakend: 12 0,99 € 1,99 € -50% Wasabi pasta, JAPANESE CHOICE, 43g 36,98 €/kg Parim enne: 19.03.2026Hulgipakend: 12 1,59 € 4,97 € -68%
Tšillikaste mangoga, THAI CHOICE, 200ml 6,75 €/kg Parim enne: 04.12.2025 Hulgipakend: 12 1,35 € 2,39 € -44%
Salatikaste jogurtiga, DELIKATO, 500 ml 1,98 €/kg Parim enne: 07.01.2026 Hulgipakend: 12 0,99 € 1,99 € -50%
Wasabi pasta, JAPANESE CHOICE, 43g 36,98 €/kg Parim enne: 19.03.2026Hulgipakend: 12 1,59 € 4,97 € -68%