-33% -33% Kommid LOLLIBONI Üllatuspakk Sour Brain 32g Parim enne: 09.04.2026Hulgipakend: 26 Current price: 1,99 € Old price: 2,99 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Add to basket Product offer details Tavahind 2.99 € Sina säästad Kilohind 62,19 €/kg Kaal 32 g Toote kirjeldus Kommid LOLLIBONI Üllatuspakk Sour Brain 32g Saistītie Produkti Tume Šokolaad BRUNBERG Laktoosi-ja Gluteenivaba 60% kakaod 50g 29,80 €/kg Parim enne: 01.10.2025Hulgipakend: 15 1,49 € 2,69 € -45% HARIBO Wummis Kummikommiussid 100G 9,90 €/kg Parim enne: 28.02.2026Hulgipakend: 32 0,99 € 1,35 € -27% Kihisev Kommipuru Sweet’n Fun Sponge Bob Popping Candy Pulgakommiga 10g 59,00 €/kg Parim enne: 03.01.2028Hulgipakend: 36 0,59 € 1,10 € -46% Mõngel vanillimaitselised maisikepikesed Balsnack 100g 8,90 €/kg Parim enne: 16.04.2026Hulgipakend: 20 0,89 € 1,41 € -37%
Tume Šokolaad BRUNBERG Laktoosi-ja Gluteenivaba 60% kakaod 50g 29,80 €/kg Parim enne: 01.10.2025Hulgipakend: 15 1,49 € 2,69 € -45%
HARIBO Wummis Kummikommiussid 100G 9,90 €/kg Parim enne: 28.02.2026Hulgipakend: 32 0,99 € 1,35 € -27%
Kihisev Kommipuru Sweet’n Fun Sponge Bob Popping Candy Pulgakommiga 10g 59,00 €/kg Parim enne: 03.01.2028Hulgipakend: 36 0,59 € 1,10 € -46%
Mõngel vanillimaitselised maisikepikesed Balsnack 100g 8,90 €/kg Parim enne: 16.04.2026Hulgipakend: 20 0,89 € 1,41 € -37%