-32% -32% Plaksuvad Kommid Lava Boom Koola & Roheline Õun 18g Parim enne: 10.04.2026Hulgipakend: 72 Current price: 1,69 € Old price: 2,49 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Add to basket Product offer details Tavahind 2.49 € Sina säästad Kilohind 93,89 €/kg Kaal 18 g Toote kirjeldus Plaksuvad Kommid Lava Boom Koola & Roheline Õun 18g Saistītie Produkti Dave & Jon’s maitsestatud datlid “Strawberry Milkshake” 125g 15,84 €/kg Parim enne: 18.03.2026Hulgipakend: 16 1,98 € 2,69 € -26% Šokolaadipralineed Jõulusaan MERRY CHRISTMAS VERGANI 200g 22,45 €/kg Parim enne: 30.11.2025 Hulgipakend: 8 4,49 € 12,20 € -63% Juustušokolaad, Nopri, 100 g 26,90 €/kg Parim enne: 06.05.2025 2,69 € 3,90 € -31% Kummikommid Sour Patch Kids Blue Raspberry 102G 13,63 €/kg Parim enne: 23.01.2026Hulgipakend: 12 1,39 € 2,69 € -48%
Dave & Jon’s maitsestatud datlid “Strawberry Milkshake” 125g 15,84 €/kg Parim enne: 18.03.2026Hulgipakend: 16 1,98 € 2,69 € -26%
Šokolaadipralineed Jõulusaan MERRY CHRISTMAS VERGANI 200g 22,45 €/kg Parim enne: 30.11.2025 Hulgipakend: 8 4,49 € 12,20 € -63%
Kummikommid Sour Patch Kids Blue Raspberry 102G 13,63 €/kg Parim enne: 23.01.2026Hulgipakend: 12 1,39 € 2,69 € -48%