-41% -41% Komm LOLLIBONI Banana Spray 65ml Parim enne: 15.04.2026Hulgipakend: 12 Current price: 1,29 € Old price: 2,19 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Add to basket Product offer details Tavahind 2.19 € Sina säästad Kilohind 1,98 €/kg Kaal 650 g Toote kirjeldus Komm LOLLIBONI Banana Spray 65ml Saistītie Produkti Glükoositropsid Sana Melonimaitselised C-vitamiiniga 39 g 7,44 €/kg Parim enne: 21.02.2026 Hulgipakend: 162 0,29 € 0,78 € -63% Präänik aprikoosimaitselise täidisega, MINU, 250g 3,16 €/kg Parim enne: 04.02.2026Hulgipakend: 18 0,79 € 1,15 € -31% Tume Šokolaad BRUNBERG Laktoosi-ja Gluteenivaba 60% kakaod 50g 29,80 €/kg Parim enne: 01.10.2025Hulgipakend: 15 1,49 € 2,69 € -45% Mõngel vanillimaitselised maisikepikesed Balsnack 100g 8,90 €/kg Parim enne: 16.04.2026Hulgipakend: 20 0,89 € 1,41 € -37%
Glükoositropsid Sana Melonimaitselised C-vitamiiniga 39 g 7,44 €/kg Parim enne: 21.02.2026 Hulgipakend: 162 0,29 € 0,78 € -63%
Präänik aprikoosimaitselise täidisega, MINU, 250g 3,16 €/kg Parim enne: 04.02.2026Hulgipakend: 18 0,79 € 1,15 € -31%
Tume Šokolaad BRUNBERG Laktoosi-ja Gluteenivaba 60% kakaod 50g 29,80 €/kg Parim enne: 01.10.2025Hulgipakend: 15 1,49 € 2,69 € -45%
Mõngel vanillimaitselised maisikepikesed Balsnack 100g 8,90 €/kg Parim enne: 16.04.2026Hulgipakend: 20 0,89 € 1,41 € -37%