-88% -88% Kiirnuudlid Ming Chu Noodles Kreveti 60g Parim enne: 12.12.2025Hulgipakend: 10 Current price: 0,09 € Old price: 0,75 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Add to basket Product offer details Tavahind 0.75 € Sina säästad Kilohind 1,50 €/kg Kaal 60 g Toote kirjeldus Kiirnuudlid Ming Chu Noodles Kreveti 60g Saistītie Produkti Šokolaadimuffinipulber, VILMA, 400 g 5,48 €/kg Parim enne: 25.02.2026Hulgipakend: 10 2,19 € 2,99 € -27% Pasta Italpasta Tricolori Fusilli värviline spiraalmakaron 500g 2,58 €/kg Parim enne: 20.04.2026Hulgipakend: 24 1,29 € 1,99 € -35% Riisinuudlid Hello küüslaugu- ja sibulamaitselised 76g 14,34 €/kg Parim enne: 24.03.2026Hulgipakend: 12 1,09 € 2,18 € -50% Pasta spinati ja juustu kastmega, KNORR, 160g 7,44 €/kg Parim enne: 31.01.2026Hulgipakend: 10 1,19 € 3,19 € -63%
Šokolaadimuffinipulber, VILMA, 400 g 5,48 €/kg Parim enne: 25.02.2026Hulgipakend: 10 2,19 € 2,99 € -27%
Pasta Italpasta Tricolori Fusilli värviline spiraalmakaron 500g 2,58 €/kg Parim enne: 20.04.2026Hulgipakend: 24 1,29 € 1,99 € -35%
Riisinuudlid Hello küüslaugu- ja sibulamaitselised 76g 14,34 €/kg Parim enne: 24.03.2026Hulgipakend: 12 1,09 € 2,18 € -50%
Pasta spinati ja juustu kastmega, KNORR, 160g 7,44 €/kg Parim enne: 31.01.2026Hulgipakend: 10 1,19 € 3,19 € -63%