-58% -58% Batoon Sweet Tale Riisikuulikestega 27g Parim enne: 01.04.2026Hulgipakend: 160 Current price: 0,19 € Old price: 0,45 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Add to basket Product offer details Tavahind 0.45 € Sina säästad Kilohind 7,04 €/kg Kaal 27 g Toote kirjeldus Batoon Sweet Tale Riiskuulikestega 27g Saistītie Produkti TRUE DATES Datlid Sour Watermelon 100 g 19,90 €/kg Parim enne: 28.01.2027Hulgipakend: 12 1,99 € 2,73 € -27% Kalev Limoncello likööriga martsipanikommid 150g 17,27 €/kg Parim enne: 07.01.2026Hulgipakend: 16 2,59 € 4,49 € -42% Piimašokolaadikommid, Marabou, 74g 20,14 €/kg Parim enne: 21.02.2026Hulgipakend: 28 1,49 € 1,99 € -25% Puuviljasnäkk Nordthy – Viigimarja 100g 8,50 €/kg Parim enne: 27.08.2027Hulgipakend: 36 0,85 € 2,49 € -66%
TRUE DATES Datlid Sour Watermelon 100 g 19,90 €/kg Parim enne: 28.01.2027Hulgipakend: 12 1,99 € 2,73 € -27%
Kalev Limoncello likööriga martsipanikommid 150g 17,27 €/kg Parim enne: 07.01.2026Hulgipakend: 16 2,59 € 4,49 € -42%
Piimašokolaadikommid, Marabou, 74g 20,14 €/kg Parim enne: 21.02.2026Hulgipakend: 28 1,49 € 1,99 € -25%
Puuviljasnäkk Nordthy – Viigimarja 100g 8,50 €/kg Parim enne: 27.08.2027Hulgipakend: 36 0,85 € 2,49 € -66%