-48% -48% Kaeraküpsis Ploomiga 200g Parim enne: 13.02.2026Hulgipakend: 16 Current price: 0,99 € Old price: 1,89 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Add to basket Product offer details Tavahind 1.89 € Sina säästad Kilohind 4,95 €/kg Kaal 200 g Toote kirjeldus Kaeraküpsis Ploomiga 200g Saistītie Produkti Mesikäpp riisiampsud piimašokolaadis, KALEV, 140 g 11,07 €/kg Parim enne: 09.01.2025Hulgipakend: 12 1,55 € 3,95 € -61% Piimašokolaadikommid, Marabou, 74g 20,14 €/kg Parim enne: 21.02.2026Hulgipakend: 28 1,49 € 1,99 € -25% Glükoositropsid Sana Melonimaitselised C-vitamiiniga 39 g 7,44 €/kg Parim enne: 21.02.2026 Hulgipakend: 162 0,29 € 0,78 € -63% Juustušokolaad, Nopri, 100 g 26,90 €/kg Parim enne: 06.05.2025 2,69 € 3,90 € -31%
Mesikäpp riisiampsud piimašokolaadis, KALEV, 140 g 11,07 €/kg Parim enne: 09.01.2025Hulgipakend: 12 1,55 € 3,95 € -61%
Piimašokolaadikommid, Marabou, 74g 20,14 €/kg Parim enne: 21.02.2026Hulgipakend: 28 1,49 € 1,99 € -25%
Glükoositropsid Sana Melonimaitselised C-vitamiiniga 39 g 7,44 €/kg Parim enne: 21.02.2026 Hulgipakend: 162 0,29 € 0,78 € -63%