-47% -47% Kinkekomplekt Pan Aroma APPLE & CINNAMON Hulgipakend: 6 Current price: 9,39 € Old price: 17,59 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Add to basket Product offer details Tavahind 17.59 € Sina säästad Kilohind 18,78 €/kg Kaal 500 g Toote kirjeldus Kinkekomplekt Pan Aroma APPLE & CINNAMON õlipõleti, õli 10ml ja teeküünal 4tk Saistītie Produkti Kruus Neitsi, 315ml 1,29 € Üldpuhastusvahend köökidele Naturals, CILLIT BANG 750 ml 3,99 €/kg Hulgipakend: 12 Parim enne: 02.01.2026 2,99 € 8,59 € -65% Lõhnaküünal Unwind, AIR WICK Aroma, 220 g 24,95 €/kg Parim enne: 26.05.2025 Hulgipakend: 4 5,49 € 9,99 € -45% Smile papptopsid 240ml, beez, 10tk 0,99 € 1,45 € -32%
Üldpuhastusvahend köökidele Naturals, CILLIT BANG 750 ml 3,99 €/kg Hulgipakend: 12 Parim enne: 02.01.2026 2,99 € 8,59 € -65%
Lõhnaküünal Unwind, AIR WICK Aroma, 220 g 24,95 €/kg Parim enne: 26.05.2025 Hulgipakend: 4 5,49 € 9,99 € -45%