-73% -73% Popcorn American Movies Star pop up box Soolaga 2x90g Parim enne: 18.02.2026Hulgipakend: 18 Current price: 0,49 € Old price: 1,79 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Add to basket Product offer details Tavahind 1.79 € Sina säästad Kilohind 2,72 €/kg Kaal 180 g Toote kirjeldus Popcorn American Movies Star pop up box Soolaga 2x90g Saistītie Produkti LORENZ CRUNCHIPS WOW kartulikrõpsud paprika ja hapukoorega 110g 10,82 €/kg Parim enne: 20.02.2026Hulgipakend: 10 1,19 € 2,49 € -52% Krõbedad Pizzetta krõpsud Pugliese 70g 21,29 €/kg Hulgipakend: 12 Parim enne: 15.01.2026 1,49 € 2,19 € -32% Kartulikrõpsud paprikamaitselised Oven Chips, ESTRELLA, 125 g 10,32 €/kg Hulgipakend: 10 Parim enne: 20.10.2025 1,29 € 2,99 € -57% Riisivahvlid jogurtiga, KUPIEC, 60g 29,83 €/kg Parim enne: 30.04.2026Hulgipakend: 24 1,79 € 2,43 € -26%
LORENZ CRUNCHIPS WOW kartulikrõpsud paprika ja hapukoorega 110g 10,82 €/kg Parim enne: 20.02.2026Hulgipakend: 10 1,19 € 2,49 € -52%
Krõbedad Pizzetta krõpsud Pugliese 70g 21,29 €/kg Hulgipakend: 12 Parim enne: 15.01.2026 1,49 € 2,19 € -32%
Kartulikrõpsud paprikamaitselised Oven Chips, ESTRELLA, 125 g 10,32 €/kg Hulgipakend: 10 Parim enne: 20.10.2025 1,29 € 2,99 € -57%
Riisivahvlid jogurtiga, KUPIEC, 60g 29,83 €/kg Parim enne: 30.04.2026Hulgipakend: 24 1,79 € 2,43 € -26%