-45% -45% Tume Šokolaad BRUNBERG Laktoosi-ja Gluteenivaba 60% kakaod 50g Parim enne: 01.10.2025Hulgipakend: 15 Current price: 1,49 € Old price: 2,69 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Add to basket Product offer details Tavahind 2.69 € Sina säästad Kilohind 29,80 €/kg Kaal 50 g Toote kirjeldus Tume Šokolaad BRUNBERG Laktoosi-ja Gluteenivaba 60% kakaod 50g Saistītie Produkti Martsipanibatoon Schluckwerder Rummitrühvli 75g 12,67 €/kg Parim enne: 26.06.2026Hulgipakend: 9 0,95 € 1,19 € -20% Puuviljasnäkk Nordthy – Viigimarja 100g 8,50 €/kg Parim enne: 27.08.2027Hulgipakend: 36 0,85 € 2,49 € -66% CORNY Protein Power proteiinibatoon vanilje 50g 21,80 €/kg Parim enne: 06.02.2026Hulgipakend: 18 1,09 € 1,99 € -45% Glükoositropsid Sana Melonimaitselised C-vitamiiniga 39 g 7,44 €/kg Parim enne: 21.02.2026 Hulgipakend: 162 0,29 € 0,78 € -63%
Martsipanibatoon Schluckwerder Rummitrühvli 75g 12,67 €/kg Parim enne: 26.06.2026Hulgipakend: 9 0,95 € 1,19 € -20%
Puuviljasnäkk Nordthy – Viigimarja 100g 8,50 €/kg Parim enne: 27.08.2027Hulgipakend: 36 0,85 € 2,49 € -66%
CORNY Protein Power proteiinibatoon vanilje 50g 21,80 €/kg Parim enne: 06.02.2026Hulgipakend: 18 1,09 € 1,99 € -45%
Glükoositropsid Sana Melonimaitselised C-vitamiiniga 39 g 7,44 €/kg Parim enne: 21.02.2026 Hulgipakend: 162 0,29 € 0,78 € -63%