-24% -24% Kassiliiv Kitty Meeuw Bentoniit 100% looduslik 5L/4kg Hulgipakend: 5 Current price: 2,49 € Old price: 3,27 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Add to basket Product offer details Tavahind 3.27 € Sina säästad Kilohind 0,62 €/kg Kaal 4 kg Toote kirjeldus Bentoniit kassiliiv 100% looduslik 5L/4kg Saistītie Produkti Lõhnaküünal Unwind, AIR WICK Aroma, 220 g 24,95 €/kg Parim enne: 26.05.2025 Hulgipakend: 4 5,49 € 9,99 € -45% Kruus Kalad, 315ml 1,29 € Puidust ühekordsete söögiriistade komplekt Merkant (nuga 1tk, kahvel 1tk, salvrätt 1tk) 0,35 € 0,49 € -29% Lõhnaküünal Refresh, AIR WICK Aroma, 220 g 24,95 €/kg Parim enne: 25.05.2025 Hulgipakend: 4 5,49 € 9,99 € -45%
Lõhnaküünal Unwind, AIR WICK Aroma, 220 g 24,95 €/kg Parim enne: 26.05.2025 Hulgipakend: 4 5,49 € 9,99 € -45%
Puidust ühekordsete söögiriistade komplekt Merkant (nuga 1tk, kahvel 1tk, salvrätt 1tk) 0,35 € 0,49 € -29%
Lõhnaküünal Refresh, AIR WICK Aroma, 220 g 24,95 €/kg Parim enne: 25.05.2025 Hulgipakend: 4 5,49 € 9,99 € -45%