-65% -65% Guacamole-kastme maitseainesegu, OLD EL PASO, 20 g Parim enne: 16.08.2025 Hulgipakend: 24 Current price: 0,49 € Old price: 1,39 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Add to basket Product offer details Tavahind 1.39 € Sina säästad Kilohind 24,50 €/kg Kaal 20 g Toote kirjeldus Lisa maitseainesegule 2 suurt küpset avokaadot ja ongi maitsev guacamole valmis! Saistītie Produkti Loomalihapuljong Kucharek 120g 4,08 €/kg Parim enne: 28.02.2026Hulgipakend: 12 0,49 € 0,95 € -48% Pune (Oregano), 100 g 54,90 €/kg Parim enne: 31.05.2026 5,49 € 5,99 € -8% Must pipar Anatolis jahvatatud 15g 46,00 €/kg Parim enne: 30.06.2026Hulgipakend: 20 0,69 € Kõrvitsakastme segu, KNORR, 49 g 1,84 €/kg Parim enne: 28.02.2025 Hulgipakend: 20 0,09 € 1,09 € -92%