-57% -57% Mustad päevalilleseemned röstitud, YES, 150 g Parim enne: 26.01.2026Hulgipakend: 24 Current price: 0,79 € Old price: 1,85 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Add to basket Product offer details Tavahind 1.85 € Sina säästad Kilohind 5,27 €/kg Kaal 150 g Toote kirjeldus Röstitud päevalilleseemned, taimeõli (päevalilleõli). Saistītie Produkti Krõbedad Pizzetta krõpsud Pugliese 70g 21,29 €/kg Hulgipakend: 12 Parim enne: 15.01.2026 1,49 € 2,19 € -32% Küpsised Reese`s Dipped Pretzels 120g 29,08 €/kg Parim enne: 31.05.2025 Hulgipakend: 12 3,49 € 5,99 € -42% Rukkikrõpsud jalapeno-hapukooremaitselised, LINKOSUO, 120g 13,25 €/kg Parim enne: 22.02.2026Hulgipakend: 8 1,59 € 2,90 € -45% Kartulikrõpsud juustumaitselised, ESTRELLA, 65 g 15,23 €/kg Parim enne: 18.12.2025 Hulgipakend: 12 0,99 € 2,69 € -63%
Krõbedad Pizzetta krõpsud Pugliese 70g 21,29 €/kg Hulgipakend: 12 Parim enne: 15.01.2026 1,49 € 2,19 € -32%
Küpsised Reese`s Dipped Pretzels 120g 29,08 €/kg Parim enne: 31.05.2025 Hulgipakend: 12 3,49 € 5,99 € -42%
Rukkikrõpsud jalapeno-hapukooremaitselised, LINKOSUO, 120g 13,25 €/kg Parim enne: 22.02.2026Hulgipakend: 8 1,59 € 2,90 € -45%
Kartulikrõpsud juustumaitselised, ESTRELLA, 65 g 15,23 €/kg Parim enne: 18.12.2025 Hulgipakend: 12 0,99 € 2,69 € -63%