-33% -33% Nätsupallimasin LOLLIBONI Gumball Machine 30g Parim enne: 11.03.2026Hulgipakend: 6 Current price: 3,99 € Old price: 5,99 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Lisa korvi Product offer details Tavahind 5.99 € Sina säästad Kilohind 133,00 €/kg Kaal 30 g Toote kirjeldus Nätsupallimasin LOLLIBONI Gumball Machine 30g Seotud tooted Šokolaadisuflee ULKER O’lala Vaarikaga 70g 22,71 €/kg Parim enne: 28.06.2028Hulgipakend: 12 Parim enne: 28.06.2028 Hulgipakend: 12 1,59 € 2,79 € -43% Präänik aprikoosimaitselise täidisega, MINU, 250g 3,16 €/kg Parim enne: 04.02.2026Hulgipakend: 18 0,79 € 1,15 € -31% Mesikäpp riisiampsud piimašokolaadis, KALEV, 140 g 11,07 €/kg Parim enne: 09.01.2025Hulgipakend: 12 1,55 € 3,95 € -61% Kalev Limoncello martsipanikommid 175g 11,71 €/kg Parim enne: 06.01.2026Hulgipakend: 21 2,05 € 4,45 € -54%
Šokolaadisuflee ULKER O’lala Vaarikaga 70g 22,71 €/kg Parim enne: 28.06.2028Hulgipakend: 12 Parim enne: 28.06.2028 Hulgipakend: 12 1,59 € 2,79 € -43%
Präänik aprikoosimaitselise täidisega, MINU, 250g 3,16 €/kg Parim enne: 04.02.2026Hulgipakend: 18 0,79 € 1,15 € -31%
Mesikäpp riisiampsud piimašokolaadis, KALEV, 140 g 11,07 €/kg Parim enne: 09.01.2025Hulgipakend: 12 1,55 € 3,95 € -61%
Kalev Limoncello martsipanikommid 175g 11,71 €/kg Parim enne: 06.01.2026Hulgipakend: 21 2,05 € 4,45 € -54%