-35% -35% Geelkomm LOLLIBONI Sour Brain 45g Parim enne: 28.03.2026Hulgipakend: 12 Current price: 1,29 € Old price: 1,99 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Lisa korvi Product offer details Tavahind 1.99 € Sina säästad Kilohind 28,67 €/kg Kaal 45 g Toote kirjeldus Geelkomm LOLLIBONI Sour Brain 45g Seotud tooted Piimašokolaadikommid, Marabou, 74g 20,14 €/kg Parim enne: 21.02.2026Hulgipakend: 28 1,49 € 1,99 € -25% Vahvlikompvek Mesikäpp, KALEV, 150 g 11,00 €/kg Parim enne: 01.02.2026Hulgipakend: 15 1,65 € 4,26 € -61% TRUE DATES Datlid Sour Watermelon 100 g 19,90 €/kg Parim enne: 28.01.2027Hulgipakend: 12 1,99 € 2,73 € -27% Kihisev Kommipuru Sweet’n Fun Sponge Bob Popping Candy Pulgakommiga 10g 59,00 €/kg Parim enne: 03.01.2028Hulgipakend: 36 0,59 € 1,10 € -46%
Piimašokolaadikommid, Marabou, 74g 20,14 €/kg Parim enne: 21.02.2026Hulgipakend: 28 1,49 € 1,99 € -25%
Vahvlikompvek Mesikäpp, KALEV, 150 g 11,00 €/kg Parim enne: 01.02.2026Hulgipakend: 15 1,65 € 4,26 € -61%
TRUE DATES Datlid Sour Watermelon 100 g 19,90 €/kg Parim enne: 28.01.2027Hulgipakend: 12 1,99 € 2,73 € -27%
Kihisev Kommipuru Sweet’n Fun Sponge Bob Popping Candy Pulgakommiga 10g 59,00 €/kg Parim enne: 03.01.2028Hulgipakend: 36 0,59 € 1,10 € -46%