-41% -41% Komm LOLLIBONI Sour Brain Hapud Tilgad 60ml Parim enne: 18.03.2026Hulgipakend: 12 Current price: 1,29 € Old price: 2,19 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Lisa korvi Product offer details Tavahind 2.19 € Sina säästad Kilohind 21,50 €/kg Kaal 60 g Toote kirjeldus Komm LOLLIBONI Sour Brain Hapud Tilgad 60ml Seotud tooted Kihisev Kommipuru Sweet’n Fun Sponge Bob Popping Candy Pulgakommiga 10g 59,00 €/kg Parim enne: 03.01.2028Hulgipakend: 36 0,59 € 1,10 € -46% Präänik aprikoosimaitselise täidisega, MINU, 250g 3,16 €/kg Parim enne: 04.02.2026Hulgipakend: 18 0,79 € 1,15 € -31% Vahvlikompvek Mesikäpp, KALEV, 150 g 11,00 €/kg Parim enne: 01.02.2026Hulgipakend: 15 1,65 € 4,26 € -61% Küpsised Oreo Original 176g 11,31 €/kg Parim enne: 30.09.2026 1,99 € 2,85 € -30%
Kihisev Kommipuru Sweet’n Fun Sponge Bob Popping Candy Pulgakommiga 10g 59,00 €/kg Parim enne: 03.01.2028Hulgipakend: 36 0,59 € 1,10 € -46%
Präänik aprikoosimaitselise täidisega, MINU, 250g 3,16 €/kg Parim enne: 04.02.2026Hulgipakend: 18 0,79 € 1,15 € -31%
Vahvlikompvek Mesikäpp, KALEV, 150 g 11,00 €/kg Parim enne: 01.02.2026Hulgipakend: 15 1,65 € 4,26 € -61%