-32% -32% Suhkruvatt Lolliboni Ükssarvik sinine 50g Parim enne: 28.05.2026Hulgipakend: 12 Current price: 1,69 € Old price: 2,49 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Lisa korvi Product offer details Tavahind 2.49 € Sina säästad Kilohind 28,17 €/kg Kaal 60 g Toote kirjeldus Suhkruvatt Lolliboni Ükssarvik sinine 50g Seotud tooted Šokolaadisuflee ULKER O’lala Vaarikaga 70g 22,71 €/kg Parim enne: 28.06.2028Hulgipakend: 12 Parim enne: 28.06.2028 Hulgipakend: 12 1,59 € 2,79 € -43% Kalev Limoncello martsipanikommid 175g 11,71 €/kg Parim enne: 06.01.2026Hulgipakend: 21 2,05 € 4,45 € -54% CORNY Protein Power proteiinibatoon vanilje 50g 21,80 €/kg Parim enne: 06.02.2026Hulgipakend: 18 1,09 € 1,99 € -45% Glükoositropsid Sana Melonimaitselised C-vitamiiniga 39 g 7,44 €/kg Parim enne: 21.02.2026 Hulgipakend: 162 0,29 € 0,78 € -63%
Šokolaadisuflee ULKER O’lala Vaarikaga 70g 22,71 €/kg Parim enne: 28.06.2028Hulgipakend: 12 Parim enne: 28.06.2028 Hulgipakend: 12 1,59 € 2,79 € -43%
Kalev Limoncello martsipanikommid 175g 11,71 €/kg Parim enne: 06.01.2026Hulgipakend: 21 2,05 € 4,45 € -54%
CORNY Protein Power proteiinibatoon vanilje 50g 21,80 €/kg Parim enne: 06.02.2026Hulgipakend: 18 1,09 € 1,99 € -45%
Glükoositropsid Sana Melonimaitselised C-vitamiiniga 39 g 7,44 €/kg Parim enne: 21.02.2026 Hulgipakend: 162 0,29 € 0,78 € -63%