-88% -88% Kiirnuudlid Ming Chu Noodles Kreveti 60g Parim enne: 12.12.2025Hulgipakend: 10 Current price: 0,09 € Old price: 0,75 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Lisa korvi Product offer details Tavahind 0.75 € Sina säästad Kilohind 1,50 €/kg Kaal 60 g Toote kirjeldus Kiirnuudlid Ming Chu Noodles Kreveti 60g Seotud tooted Kiirnuudlid BBQ ribide maitselised, KNORR, 66 g 4,08 €/kg Parim enne: 31.01.2026Hulgipakend: 22 0,29 € 0,99 € -71% Kiirnuudlid Samyang Buldak Hot Chicken Topsis 70g 7,00 €/kg Parim enne: 09.02.2026 0,49 € 1,69 € -71% Riisinuudlid Hello küüslaugu- ja sibulamaitselised 76g 14,34 €/kg Parim enne: 24.03.2026Hulgipakend: 12 1,09 € 2,18 € -50% Kiirnuudlid Samyang Hot Chicken Ramen Habanero Lime 135g 7,33 €/kg Parim enne: 25.03.2026Hulgipakend: 40 0,99 € 3,00 € -67%
Kiirnuudlid BBQ ribide maitselised, KNORR, 66 g 4,08 €/kg Parim enne: 31.01.2026Hulgipakend: 22 0,29 € 0,99 € -71%
Kiirnuudlid Samyang Buldak Hot Chicken Topsis 70g 7,00 €/kg Parim enne: 09.02.2026 0,49 € 1,69 € -71%
Riisinuudlid Hello küüslaugu- ja sibulamaitselised 76g 14,34 €/kg Parim enne: 24.03.2026Hulgipakend: 12 1,09 € 2,18 € -50%
Kiirnuudlid Samyang Hot Chicken Ramen Habanero Lime 135g 7,33 €/kg Parim enne: 25.03.2026Hulgipakend: 40 0,99 € 3,00 € -67%