-34% -34% Pulgakomm LOLLIBONI HAPPY FACES 30 G Parim enne: 07.05.2026Hulgipakend: 60 Current price: 0,99 € Old price: 1,49 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Lisa korvi Product offer details Tavahind 1.49 € Sina säästad Kilohind 33,00 €/kg Kaal 30 g Toote kirjeldus Pulgakomm LOLLIBONI HAPPY FACES 30 G Seotud tooted Valge šokolaad, MILKA, 80 g 12,38 €/kg Parim enne: 09.12.2025 Hulgipakend: 24 0,99 € 1,99 € -50% Juustukaste Askania 200g 2,95 €/kg Parim enne: 05.11.2025Hulgipakend: 8 0,59 € 0,79 € -25% Kohviuba, SUMENA, 1kg 11,40 €/kg Parim enne: 08.08.2027Hulgipakend: 7 11,40 € 12,99 € -12% Mõngel vanillimaitselised maisikepikesed Balsnack 100g 8,90 €/kg Parim enne: 16.04.2026Hulgipakend: 20 0,89 € 1,41 € -37%
Mõngel vanillimaitselised maisikepikesed Balsnack 100g 8,90 €/kg Parim enne: 16.04.2026Hulgipakend: 20 0,89 € 1,41 € -37%