-48% -48% Mcvities BISKREM Vaarika 80g Parim enne: 17.09.2026Hulgipakend: 24 Current price: 0,99 € Old price: 1,89 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Lisa korvi Product offer details Tavahind 1.89 € Sina säästad Kilohind 12,38 €/kg Kaal 80 g Toote kirjeldus Mcvities BISKREM Vaarika 80g Seotud tooted Šokolaadipralineed Jõulusaan MERRY CHRISTMAS VERGANI 200g 22,45 €/kg Parim enne: 30.11.2025 Hulgipakend: 8 4,49 € 12,20 € -63% CORNY Protein Power proteiinibatoon vanilje 50g 21,80 €/kg Parim enne: 06.02.2026Hulgipakend: 18 1,09 € 1,99 € -45% Kalev Limoncello likööriga martsipanikommid 150g 17,27 €/kg Parim enne: 07.01.2026Hulgipakend: 16 2,59 € 4,49 € -42% Hapud Kommid Sweet’n Fun Busters Splash Apelsin/Maasikas, Sidrun/Cola 45g 22,00 €/kg Parim enne: 02.02.2028Hulgipakend: 16 0,99 € 1,86 € -47%
Šokolaadipralineed Jõulusaan MERRY CHRISTMAS VERGANI 200g 22,45 €/kg Parim enne: 30.11.2025 Hulgipakend: 8 4,49 € 12,20 € -63%
CORNY Protein Power proteiinibatoon vanilje 50g 21,80 €/kg Parim enne: 06.02.2026Hulgipakend: 18 1,09 € 1,99 € -45%
Kalev Limoncello likööriga martsipanikommid 150g 17,27 €/kg Parim enne: 07.01.2026Hulgipakend: 16 2,59 € 4,49 € -42%
Hapud Kommid Sweet’n Fun Busters Splash Apelsin/Maasikas, Sidrun/Cola 45g 22,00 €/kg Parim enne: 02.02.2028Hulgipakend: 16 0,99 € 1,86 € -47%