-48% -48% Nõudepesumasina Loputusvahend FINISH, 800ml Hulgipakend: 12 Current price: 4,29 € Old price: 8,29 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Lisa korvi Product offer details Tavahind 8.29 € Sina säästad Kilohind 5,36 €/kg Kaal 800 g Toote kirjeldus Nõudepesumasina Loputusvahend FINISH, 800ml Seotud tooted Lõhnaküünal Unwind, AIR WICK Aroma, 220 g 24,95 €/kg Parim enne: 26.05.2025 Hulgipakend: 4 5,49 € 9,99 € -45% Puidust ühekordsete söögiriistade komplekt Merkant (nuga 1tk, kahvel 1tk, salvrätt 1tk) 0,35 € 0,49 € -29% Smile papptopsid 240ml, beez, 10tk 0,99 € 1,45 € -32% Kruus Jäär, 315ml 1,29 €
Lõhnaküünal Unwind, AIR WICK Aroma, 220 g 24,95 €/kg Parim enne: 26.05.2025 Hulgipakend: 4 5,49 € 9,99 € -45%
Puidust ühekordsete söögiriistade komplekt Merkant (nuga 1tk, kahvel 1tk, salvrätt 1tk) 0,35 € 0,49 € -29%