-58% -58% Batoon Sweet Tale Riisikuulikestega 27g Parim enne: 01.04.2026Hulgipakend: 160 Current price: 0,19 € Old price: 0,45 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Lisa korvi Product offer details Tavahind 0.45 € Sina säästad Kilohind 7,04 €/kg Kaal 27 g Toote kirjeldus Batoon Sweet Tale Riiskuulikestega 27g Seotud tooted Kummikommid Sour Patch Kids Blue Raspberry 102G 13,63 €/kg Parim enne: 23.01.2026Hulgipakend: 12 1,39 € 2,69 € -48% Šokolaadisuflee ULKER O’lala Vaarikaga 70g 22,71 €/kg Parim enne: 28.06.2028Hulgipakend: 12 Parim enne: 28.06.2028 Hulgipakend: 12 1,59 € 2,79 € -43% CORNY Protein Power proteiinibatoon vanilje 50g 21,80 €/kg Parim enne: 06.02.2026Hulgipakend: 18 1,09 € 1,99 € -45% Mõngel vanillimaitselised maisikepikesed Balsnack 100g 8,90 €/kg Parim enne: 16.04.2026Hulgipakend: 20 0,89 € 1,41 € -37%
Kummikommid Sour Patch Kids Blue Raspberry 102G 13,63 €/kg Parim enne: 23.01.2026Hulgipakend: 12 1,39 € 2,69 € -48%
Šokolaadisuflee ULKER O’lala Vaarikaga 70g 22,71 €/kg Parim enne: 28.06.2028Hulgipakend: 12 Parim enne: 28.06.2028 Hulgipakend: 12 1,59 € 2,79 € -43%
CORNY Protein Power proteiinibatoon vanilje 50g 21,80 €/kg Parim enne: 06.02.2026Hulgipakend: 18 1,09 € 1,99 € -45%
Mõngel vanillimaitselised maisikepikesed Balsnack 100g 8,90 €/kg Parim enne: 16.04.2026Hulgipakend: 20 0,89 € 1,41 € -37%