-40% -40% Pastillid Coolwave, HALLS, 34 g Parim enne: 14.07.2027Hulgipakend: 20 Current price: 0,64 € Old price: 1,07 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Lisa korvi Product offer details Tavahind 1.07 € Sina säästad Kilohind 18,82 €/kg Kaal 34 g Toote kirjeldus Pastillid Coolwave, HALLS, 34 g Seotud tooted Valge šokolaad, MILKA, 80 g 12,38 €/kg Parim enne: 09.12.2025 Hulgipakend: 24 0,99 € 1,99 € -50% TRUE DATES Datlid Sour Watermelon 100 g 19,90 €/kg Parim enne: 28.01.2027Hulgipakend: 12 1,99 € 2,73 € -27% Piimašokolaadikommid, Marabou, 74g 20,14 €/kg Parim enne: 21.02.2026Hulgipakend: 28 1,49 € 1,99 € -25% Tume Šokolaad BRUNBERG Laktoosi-ja Gluteenivaba 60% kakaod 50g 29,80 €/kg Parim enne: 01.10.2025Hulgipakend: 15 1,49 € 2,69 € -45%
TRUE DATES Datlid Sour Watermelon 100 g 19,90 €/kg Parim enne: 28.01.2027Hulgipakend: 12 1,99 € 2,73 € -27%
Piimašokolaadikommid, Marabou, 74g 20,14 €/kg Parim enne: 21.02.2026Hulgipakend: 28 1,49 € 1,99 € -25%
Tume Šokolaad BRUNBERG Laktoosi-ja Gluteenivaba 60% kakaod 50g 29,80 €/kg Parim enne: 01.10.2025Hulgipakend: 15 1,49 € 2,69 € -45%