-56% -56% Närimiskumm Center Shock Cola, 4 g Parim enne: 01.01.2026Hulgipakend: 100 Current price: 0,08 € Old price: 0,18 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Lisa korvi Product offer details Tavahind 0.18 € Sina säästad Kilohind 2,00 €/kg Kaal 40 g Toote kirjeldus Närimiskumm koolamaitselise täidisega. Seotud tooted Tšilli- ja peekonimaitseline leivad Balsnack 80g 6,75 €/kg Parim enne: 04.06.2026Hulgipakend: 50 0,54 € 1,15 € -53% Kiirnuudlid BBQ ribide maitselised, KNORR, 66 g 4,08 €/kg Parim enne: 31.01.2026Hulgipakend: 22 0,29 € 0,99 € -71% Köögiviljakrõpsud meresoola ja musta pipra, EAT REAL, 110 g 15,36 €/kg Parim enne: 06.03.2026Hulgipakend: 10 1,69 € 3,29 € -49% LORENZ CRUNCHIPS WOW kartulikrõpsud jalapeno ja toorjuustuga 110g 12,64 €/kg Parim enne: 11.02.2026Hulgipakend: 10 1,39 € 2,49 € -44%
Tšilli- ja peekonimaitseline leivad Balsnack 80g 6,75 €/kg Parim enne: 04.06.2026Hulgipakend: 50 0,54 € 1,15 € -53%
Kiirnuudlid BBQ ribide maitselised, KNORR, 66 g 4,08 €/kg Parim enne: 31.01.2026Hulgipakend: 22 0,29 € 0,99 € -71%
Köögiviljakrõpsud meresoola ja musta pipra, EAT REAL, 110 g 15,36 €/kg Parim enne: 06.03.2026Hulgipakend: 10 1,69 € 3,29 € -49%
LORENZ CRUNCHIPS WOW kartulikrõpsud jalapeno ja toorjuustuga 110g 12,64 €/kg Parim enne: 11.02.2026Hulgipakend: 10 1,39 € 2,49 € -44%