-45% -45% Tume Šokolaad BRUNBERG Laktoosi-ja Gluteenivaba 60% kakaod 50g Parim enne: 01.10.2025Hulgipakend: 15 Current price: 1,49 € Old price: 2,69 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Lisa korvi Product offer details Tavahind 2.69 € Sina säästad Kilohind 29,80 €/kg Kaal 50 g Toote kirjeldus Tume Šokolaad BRUNBERG Laktoosi-ja Gluteenivaba 60% kakaod 50g Seotud tooted Piimašokolaadikommid, Marabou, 74g 20,14 €/kg Parim enne: 21.02.2026Hulgipakend: 28 1,49 € 1,99 € -25% Dave & Jon’s maitsestatud datlid “Strawberry Milkshake” 125g 15,84 €/kg Parim enne: 18.03.2026Hulgipakend: 16 1,98 € 2,69 € -26% Valge šokolaad, MILKA, 80 g 12,38 €/kg Parim enne: 09.12.2025 Hulgipakend: 24 0,99 € 1,99 € -50% Vahvlikompvek Mesikäpp, KALEV, 150 g 11,00 €/kg Parim enne: 01.02.2026Hulgipakend: 15 1,65 € 4,26 € -61%
Piimašokolaadikommid, Marabou, 74g 20,14 €/kg Parim enne: 21.02.2026Hulgipakend: 28 1,49 € 1,99 € -25%
Dave & Jon’s maitsestatud datlid “Strawberry Milkshake” 125g 15,84 €/kg Parim enne: 18.03.2026Hulgipakend: 16 1,98 € 2,69 € -26%
Vahvlikompvek Mesikäpp, KALEV, 150 g 11,00 €/kg Parim enne: 01.02.2026Hulgipakend: 15 1,65 € 4,26 € -61%