-57% -57% Mustad päevalilleseemned röstitud, YES, 150 g Parim enne: 26.01.2026Hulgipakend: 24 Current price: 0,79 € Old price: 1,85 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Lisa korvi Product offer details Tavahind 1.85 € Sina säästad Kilohind 5,27 €/kg Kaal 150 g Toote kirjeldus Röstitud päevalilleseemned, taimeõli (päevalilleõli). Seotud tooted Küpsised Dipped Pretzels Cookies n Cream, HERSHEY’S, 120 g 29,08 €/kg Parim enne: 31.05.2025 Hulgipakend: 36 3,49 € 6,99 € -50% Dave & Jon’s maitsestatud datlid “Strawberry Milkshake” 125g 15,84 €/kg Parim enne: 18.03.2026Hulgipakend: 16 1,98 € 2,69 € -26% Riisivahvlid jogurtiga, KUPIEC, 60g 29,83 €/kg Parim enne: 30.04.2026Hulgipakend: 24 1,79 € 2,43 € -26% LORENZ CRUNCHIPS WOW kartulikrõpsud jalapeno ja toorjuustuga 110g 12,64 €/kg Parim enne: 11.02.2026Hulgipakend: 10 1,39 € 2,49 € -44%
Küpsised Dipped Pretzels Cookies n Cream, HERSHEY’S, 120 g 29,08 €/kg Parim enne: 31.05.2025 Hulgipakend: 36 3,49 € 6,99 € -50%
Dave & Jon’s maitsestatud datlid “Strawberry Milkshake” 125g 15,84 €/kg Parim enne: 18.03.2026Hulgipakend: 16 1,98 € 2,69 € -26%
Riisivahvlid jogurtiga, KUPIEC, 60g 29,83 €/kg Parim enne: 30.04.2026Hulgipakend: 24 1,79 € 2,43 € -26%
LORENZ CRUNCHIPS WOW kartulikrõpsud jalapeno ja toorjuustuga 110g 12,64 €/kg Parim enne: 11.02.2026Hulgipakend: 10 1,39 € 2,49 € -44%