-23% -23% Želejveida rullīši, TOBIES, 72 g. Ieteicams līdz: 28.07.2027Lielapjoma iepakojums: 30 Pašreizējā cena: 0,99 € Sena cena: 1,29 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 1.29 € Tu ietaupi Cena par kilogramu 13,75 €/kg Svars 72 g Produkta apraksts TOBIES želejveida konfektes 4 rullīšu iepakojumā. Saistītie Produkti Mõngel vaniļas garšas kukurūzas nūjiņas 100g 8,90 €/kg Ieteicams līdz: 16.04.2026Lielapjoma iepakojums: 20 0,89 € 1,41 € -37% Karameles Sour Patch Kids Blue Raspberry 102G 13,63 €/kg Ieteicams līdz: 23.01.2026Lielapjoma iepakojums: 12 1,39 € 2,69 € -48% CORNY Protein Power proteīna batoniņš vaniļas 50g 21,80 €/kg Ieteicams līdz: 06.02.2026Lielapjoma iepakojums: 18 1,09 € 1,99 € -45% Piena šokolādes konfektes, Marabou, 74g 20,14 €/kg Ieteicams līdz: 21.02.2026Lielapjoma iepakojums: 28 1,49 € 1,99 € -25%
Mõngel vaniļas garšas kukurūzas nūjiņas 100g 8,90 €/kg Ieteicams līdz: 16.04.2026Lielapjoma iepakojums: 20 0,89 € 1,41 € -37%
Karameles Sour Patch Kids Blue Raspberry 102G 13,63 €/kg Ieteicams līdz: 23.01.2026Lielapjoma iepakojums: 12 1,39 € 2,69 € -48%
CORNY Protein Power proteīna batoniņš vaniļas 50g 21,80 €/kg Ieteicams līdz: 06.02.2026Lielapjoma iepakojums: 18 1,09 € 1,99 € -45%
Piena šokolādes konfektes, Marabou, 74g 20,14 €/kg Ieteicams līdz: 21.02.2026Lielapjoma iepakojums: 28 1,49 € 1,99 € -25%