-32% -32% Rozā cukurvate, Lolibon 50g Ieteicams līdz: 13.05.2026Lielapjoma iepakojums: 12 Pašreizējā cena: 1,69 € Sena cena: 2,49 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 2.49 € Tu ietaupi Cena par kilogramu 3,38 €/kg Svars 500 g Produkta apraksts Rozā cukurvate, Lolibon 50g Saistītie Produkti Kalev Limoncello liķiera marcipāna konfektes 150g 17,27 €/kg Ieteicams līdz: 07.01.2026Lielapjoma iepakojums: 16 2,59 € 4,49 € -42% Šokolādes suflē ULKER O’lala ar aveņu pildījumu 70g 22,71 €/kg Ieteicams līdz: 28.06.2028Lielapjoma iepakojums: 12 ieteicams līdz: 28.06.2028 Iepakojums vairumā: 12 1,59 € 2,79 € -43% Medus rīsu gabaliņi piena šokolādē, KALEV, 140 g 11,07 €/kg Ieteicams līdz: 09.01.2025Lielapjoma iepakojums: 12 1,55 € 3,95 € -61% Baltā šokolāde, MILKA, 80 g 12,38 €/kg ieteicams līdz: 09.12.2025 Daudzpakas: 24 0,99 € 1,99 € -50%
Kalev Limoncello liķiera marcipāna konfektes 150g 17,27 €/kg Ieteicams līdz: 07.01.2026Lielapjoma iepakojums: 16 2,59 € 4,49 € -42%
Šokolādes suflē ULKER O’lala ar aveņu pildījumu 70g 22,71 €/kg Ieteicams līdz: 28.06.2028Lielapjoma iepakojums: 12 ieteicams līdz: 28.06.2028 Iepakojums vairumā: 12 1,59 € 2,79 € -43%
Medus rīsu gabaliņi piena šokolādē, KALEV, 140 g 11,07 €/kg Ieteicams līdz: 09.01.2025Lielapjoma iepakojums: 12 1,55 € 3,95 € -61%