-37% -37% Cepumi POLLY ar kokosriekstu, glazēti 170 g Ieteicams līdz: 06.04.2026Lielapjoma iepakojums: 30 Pašreizējā cena: 1,39 € Sena cena: 2,19 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 2.19 € Tu ietaupi Cena par kilogramu 8,18 €/kg Svars 170 g Produkta apraksts Cepumi POLLY ar kokosriekstu, glazēti 170 g Saistītie Produkti Medus rīsu gabaliņi piena šokolādē, KALEV, 140 g 11,07 €/kg Ieteicams līdz: 09.01.2025Lielapjoma iepakojums: 12 1,55 € 3,95 € -61% Kalev Limoncello liķiera marcipāna konfektes 150g 17,27 €/kg Ieteicams līdz: 07.01.2026Lielapjoma iepakojums: 16 2,59 € 4,49 € -42% Vafeļu konfekte Mesikäpp, KALEV, 150 g 11,00 €/kg Ieteicams līdz: 01.02.2026Lielapjoma iepakojums: 15 1,65 € 4,26 € -61% Augļu uzkoda Nordthy – Vīģe 100g 8,50 €/kg Ieteicams līdz: 27.08.2027Lielapjoma iepakojums: 36 0,85 € 2,49 € -66%
Medus rīsu gabaliņi piena šokolādē, KALEV, 140 g 11,07 €/kg Ieteicams līdz: 09.01.2025Lielapjoma iepakojums: 12 1,55 € 3,95 € -61%
Kalev Limoncello liķiera marcipāna konfektes 150g 17,27 €/kg Ieteicams līdz: 07.01.2026Lielapjoma iepakojums: 16 2,59 € 4,49 € -42%
Vafeļu konfekte Mesikäpp, KALEV, 150 g 11,00 €/kg Ieteicams līdz: 01.02.2026Lielapjoma iepakojums: 15 1,65 € 4,26 € -61%
Augļu uzkoda Nordthy – Vīģe 100g 8,50 €/kg Ieteicams līdz: 27.08.2027Lielapjoma iepakojums: 36 0,85 € 2,49 € -66%