-48% -48% Auzu cepumi ar ķiršiem 200 g Ieteicams līdz: 13.02.2026Lielapjoma iepakojums: 16 Pašreizējā cena: 0,99 € Sena cena: 1,89 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 1.89 € Tu ietaupi Cena par kilogramu 4,95 €/kg Svars 200 g Produkta apraksts Auzu cepumi ar ķiršiem 200 g Saistītie Produkti Piena šokolādes konfektes, Marabou, 74g 20,14 €/kg Ieteicams līdz: 21.02.2026Lielapjoma iepakojums: 28 1,49 € 1,99 € -25% Medus piparkūkas ar aprikožu pildījumu, MINU, 250g 3,16 €/kg Ieteicams līdz: 04.02.2026Lielapjoma iepakojums: 18 0,79 € 1,15 € -31% Medus rīsu gabaliņi piena šokolādē, KALEV, 140 g 11,07 €/kg Ieteicams līdz: 09.01.2025Lielapjoma iepakojums: 12 1,55 € 3,95 € -61% Dave & Jon’s aromatizētās dateles ar Skābā arbūza garšu, 125 g. 15,84 €/kg Ieteicams līdz: 02.04.2026Lielapjoma iepakojums: 16 1,98 € 2,69 € -26%
Piena šokolādes konfektes, Marabou, 74g 20,14 €/kg Ieteicams līdz: 21.02.2026Lielapjoma iepakojums: 28 1,49 € 1,99 € -25%
Medus piparkūkas ar aprikožu pildījumu, MINU, 250g 3,16 €/kg Ieteicams līdz: 04.02.2026Lielapjoma iepakojums: 18 0,79 € 1,15 € -31%
Medus rīsu gabaliņi piena šokolādē, KALEV, 140 g 11,07 €/kg Ieteicams līdz: 09.01.2025Lielapjoma iepakojums: 12 1,55 € 3,95 € -61%
Dave & Jon’s aromatizētās dateles ar Skābā arbūza garšu, 125 g. 15,84 €/kg Ieteicams līdz: 02.04.2026Lielapjoma iepakojums: 16 1,98 € 2,69 € -26%