-9% -9% Skābo pēdu konfektes, TOBIES, 90 g Ieteicams līdz: 31.10.2026Lielapjoma iepakojums: 48 Pašreizējā cena: 1,45 € Sena cena: 1,59 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 1.59 € Tu ietaupi Cena par kilogramu 16,11 €/kg Svars 90 g Produkta apraksts Skābo pēdu konfektes, TOBIES, 90 g Saistītie Produkti Cepumi Oreo Original 176g 11,31 €/kg Ieteicams līdz: 30.09.2026 1,99 € 2,85 € -30% Hapjie konfektes Sweet’n Fun Busters Splash Apelsīns/Zemeņu, Citronu/Cola 45g 22,00 €/kg Ieteicams līdz: 02.02.2028Lielapjoma iepakojums: 16 0,99 € 1,86 € -47% Baltā šokolāde, MILKA, 80 g 12,38 €/kg ieteicams līdz: 09.12.2025 Daudzpakas: 24 0,99 € 1,99 € -50% Putojošās konfekšu drupačas Sweet’n Fun SpongeBob ar pīkstošu konfekti uz kociņa, 10 g 59,00 €/kg Ieteicams līdz: 03.01.2028Lielapjoma iepakojums: 36 0,59 € 1,10 € -46%
Hapjie konfektes Sweet’n Fun Busters Splash Apelsīns/Zemeņu, Citronu/Cola 45g 22,00 €/kg Ieteicams līdz: 02.02.2028Lielapjoma iepakojums: 16 0,99 € 1,86 € -47%
Putojošās konfekšu drupačas Sweet’n Fun SpongeBob ar pīkstošu konfekti uz kociņa, 10 g 59,00 €/kg Ieteicams līdz: 03.01.2028Lielapjoma iepakojums: 36 0,59 € 1,10 € -46%