-55% -55% Kraukšķmaizes Finn Crisp ar sezama sēklām 250 g Ieteicams līdz: 05.02.2026Lielapjoma iepakojums: 12 Pašreizējā cena: 0,99 € Sena cena: 2,20 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 2.2 € Tu ietaupi Cena par kilogramu 3,96 €/kg Svars 250 g Produkta apraksts Sastāvs NISU jahu, täistera NISU jahu, SEESAMI seemned 5 %, suhkur, vesi, pärm, sool ja emulgaatorid (E471, E472e) Saistītie Produkti Nublu Habanero čili garšas kartupeļu čipsi, 150 g 11,00 €/kg ieteicams līdz: 11.10.2025 Daudzpakas: 24 1,65 € 2,90 € -43% LORENZ CRUNCHIPS WOW kartupeļu čipsi ar halapenjo un krēmsieru 110g 12,64 €/kg Ieteicams līdz: 11.02.2026Lielapjoma iepakojums: 10 1,39 € 2,49 € -44% Holle Bio Baby turpināšanas piena 2 600g 22,15 €/kg ieteicams līdz: 08.07.2026 Daudzpak. 4 13,29 € 16,49 € -19% Dārzeņu čipsi ar jūras sāli un melnajiem pipariem, EAT REAL, 110 g 15,36 €/kg Ieteicams līdz: 06.03.2026Lielapjoma iepakojums: 10 1,69 € 3,29 € -49%
Nublu Habanero čili garšas kartupeļu čipsi, 150 g 11,00 €/kg ieteicams līdz: 11.10.2025 Daudzpakas: 24 1,65 € 2,90 € -43%
LORENZ CRUNCHIPS WOW kartupeļu čipsi ar halapenjo un krēmsieru 110g 12,64 €/kg Ieteicams līdz: 11.02.2026Lielapjoma iepakojums: 10 1,39 € 2,49 € -44%
Holle Bio Baby turpināšanas piena 2 600g 22,15 €/kg ieteicams līdz: 08.07.2026 Daudzpak. 4 13,29 € 16,49 € -19%
Dārzeņu čipsi ar jūras sāli un melnajiem pipariem, EAT REAL, 110 g 15,36 €/kg Ieteicams līdz: 06.03.2026Lielapjoma iepakojums: 10 1,69 € 3,29 € -49%