-59% -59% Gaisa atsvaidzinātājs Pan Aroma ORANGE SPICE 100ml un svece 30h Lielapjoma iepakojums: 8 Pašreizējā cena: 5,99 € Sena cena: 14,69 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 14.69 € Tu ietaupi Cena par kilogramu 59,90 €/kg Svars 100 g Produkta apraksts Gaisa atsvaidzinātājs Pan Aroma ORANGE SPICE 100ml un svece 30h Saistītie Produkti Krūze Dvīņi, 315ml 1,29 € Aromātiskā svece Unwind, AIR WICK Aroma, 220 g 24,95 €/kg ieteicams līdz: 26.05.2025 Daudzpak. 4 5,49 € 9,99 € -45% Kingaviks-spīdums Brown, 75 ml 3,87 €/kg 0,29 € 1,49 € -81% Paklāju tīrīšanas līdzeklis VANISH, Parastais, 500 ml 4,98 €/kg Lielapjoma iepakojums: 12 ieteicams līdz: 30.06.2026 2,49 € 6,99 € -64%
Aromātiskā svece Unwind, AIR WICK Aroma, 220 g 24,95 €/kg ieteicams līdz: 26.05.2025 Daudzpak. 4 5,49 € 9,99 € -45%
Paklāju tīrīšanas līdzeklis VANISH, Parastais, 500 ml 4,98 €/kg Lielapjoma iepakojums: 12 ieteicams līdz: 30.06.2026 2,49 € 6,99 € -64%