-16% -16% Sinep GOURMANTE ar čilli, 160g Ieteicams līdz: 07.01.2026Lielapjoma iepakojums: 6 Pašreizējā cena: 3,19 € Sena cena: 3,79 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 3.79 € Tu ietaupi Cena par kilogramu 19,94 €/kg Svars 160 g Produkta apraksts Sinep GOURMANTE ar čilli, 160g Saistītie Produkti Gvakamole dipmērce, WANTED, 250 g 7,96 €/kg Ieteicams līdz: 30.04.2026Lielapjoma iepakojums: 12 1,99 € 3,75 € -47% Mērce salātiem ar jogurtu, DELIKATO, 500 ml 1,98 €/kg ieteicams līdz: 07.01.2026 Iepakojums vairumā: 12 0,99 € 1,99 € -50% GAEA Extra Virgin olīveļļa, autentiska Grieķija, 500ml 19,98 €/kg Ieteicams līdz: 30.03.2026Lielapjoma iepakojums: 6 9,99 € 14,21 € -30% THAI CHOICE plūmju mērce 200ml 4,95 €/kg Lielapjoma iepakojums: 12 ieteicams līdz: 14.12.2025 0,99 € 2,63 € -62%
Gvakamole dipmērce, WANTED, 250 g 7,96 €/kg Ieteicams līdz: 30.04.2026Lielapjoma iepakojums: 12 1,99 € 3,75 € -47%
Mērce salātiem ar jogurtu, DELIKATO, 500 ml 1,98 €/kg ieteicams līdz: 07.01.2026 Iepakojums vairumā: 12 0,99 € 1,99 € -50%
GAEA Extra Virgin olīveļļa, autentiska Grieķija, 500ml 19,98 €/kg Ieteicams līdz: 30.03.2026Lielapjoma iepakojums: 6 9,99 € 14,21 € -30%
THAI CHOICE plūmju mērce 200ml 4,95 €/kg Lielapjoma iepakojums: 12 ieteicams līdz: 14.12.2025 0,99 € 2,63 € -62%