-25% -25% Siera mērce Askania 200g Ieteicams līdz: 05.11.2025Lielapjoma iepakojums: 8 Pašreizējā cena: 0,59 € Sena cena: 0,79 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 0.79 € Tu ietaupi Cena par kilogramu 2,95 €/kg Svars 200 g Produkta apraksts Askania Siera mērce 200g Saistītie Produkti Čili mērce ar mango, THAI CHOICE, 200ml 6,75 €/kg ieteicams līdz: 04.12.2025 Iepakojums vairumā: 12 1,35 € 2,39 € -44% Smoked čili mērce, FELIX, 270 g 4,63 €/kg Ieteicams līdz: 16.03.2026Lielapjoma iepakojums: 8 1,25 € 3,19 € -61% BBQUE Čili un redīsu BBQ mērce 400ml 5,98 €/kg Lielapjoma iepakojums: 6 ieteicams līdz: 05.10.2025 2,39 € 6,29 € -62% THAI CHOICE Pikanta mērce jūras veltēm 200ml 3,45 €/kg Lielapjoma iepakojums: 12 ieteicams līdz: 03.05.2025 0,69 € 2,43 € -72%
Čili mērce ar mango, THAI CHOICE, 200ml 6,75 €/kg ieteicams līdz: 04.12.2025 Iepakojums vairumā: 12 1,35 € 2,39 € -44%
Smoked čili mērce, FELIX, 270 g 4,63 €/kg Ieteicams līdz: 16.03.2026Lielapjoma iepakojums: 8 1,25 € 3,19 € -61%
BBQUE Čili un redīsu BBQ mērce 400ml 5,98 €/kg Lielapjoma iepakojums: 6 ieteicams līdz: 05.10.2025 2,39 € 6,29 € -62%
THAI CHOICE Pikanta mērce jūras veltēm 200ml 3,45 €/kg Lielapjoma iepakojums: 12 ieteicams līdz: 03.05.2025 0,69 € 2,43 € -72%